Seznam vystavovatelů pro rok 2017 stále doplňujememindok_logo_nove_2012.jpg MINDOK
Je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games s Tučňáky až po hry pro nejnáročnější hráče. Společnost založili lidé, kteří hrám i hráčům velmi dobře rozumějí.
www.mindok.cz/cz/uvodni-strana
03.JPG SPOLEČNOST BEST FOR KIDS - specialista na rodinnou a firemní zábavu. BEST FOR KIDS do ČR a SR dováží kvalitní holandské trampolíny a šlapadla BERG, dětskou zábavnou kosmetiku do vany TINTI, holandské cedrové domečky AXI, provozuje půjčovnu šlapacích kár a trampolín.
bestforkids.cz/
logo_ok_plast.jpg OK-PLAST
Je prvním obvazem bez lepidla z bavlny a elastanu.
- Vysoce elastický a prodyšný
- Odolný proti vodě, mastnotě a oleji
- Chrání rány před zašpiněním
- Odstranění bez bolesti
- Bez lepidla = bez alergie
OK-Plast je vhodný hlavně pro děti a na veletrhu představíme nové druhy s dětskými motivy.

logo5.jpg MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ
Kamila Mučková
Malování na obličej profesionálními barvami. Přijďte se k nám namalovat, rády z Vašich dětí vykouzlíme tygra, vílu, princeznu, atd. Zvládneme cokoliv.
Těšíme se na Vás :-)

bez_nazvu0.jpg ANGELA ČERMÁKOVÁ
[object Object]
albi_logo.jpg ALBI
Tradiční výrobce a distributor papírových přání, dárkových předmětů, společenských her a vydavatel vzdělávacích interaktivních knih Kouzelné čtení.
www.albi.cz/
bez_nazvu7.jpg EUROMEDIA GROUP
www.euromedia.cz/
bez_nazvu11.jpg KRABIČKY VD
www.krabickyvd.cz/
fff.jpg OLLIES
www.ollies.cz/
logo_leu_barva0.jpg Leu Brain Stimulator
Tato pedagogicko-logická hra je určena pro všechny od 4 do 104 let. Lidský mozek je stimulován různorodými způsoby 2D a 3D úkoly, a tím je podporován ve svém vývoji. Díky velkému množství čím dále tím náročnějších úkolů a ješte mnohem vyššímu počtu variací her zůstane Leu Brain Stimulator vždy výzvou, která znovu a znovu upoutá všechny věkové kategorie. Přijďte si k nám i Vy procvičit svůj mozek zábavnou formou!
natgeowild.jpg Nat Geo Wild

Neobyčejná setkání člověka s divokou přírodou, fascinující detailní záběry ze světa zvířat pro celou rodinu.
Zachycuje dechberoucí záběry z nejodlehlejších koutů Země přes hrůzyplné hlubiny oceánů až po chráněné parky v našem okolí.
baby_tv_logo_verze_b.jpg BabyTV

Pestrý a bezpečný svět TV zábavy pro nejmenší děti. Program je tvořen ve spolupráci s předními psychology, zaměřen na hru, zábavu a rozvoj dítěte, podpořen výukou angličtiny.
dc_nove_logo.jpg DISNEY CHANNEL

Seriálové hity plné optimismu, motivace a dobrodružství, vysoká kvalita pořadů pro celou rodinu.
logo_male_ctverec.jpg Malá rodinná firma z podhůří Beskyd) Vám představí ručně barvený přírodní písek, šablonky pro pískování, vysypávání skleniček barevným pískem, nástěnné hodiny, které si můžete vypískovat podle vaší nálady, tibetský nástroj pro tvorbu mandal Chak-pur a další kreativní potřeby okolo barevného písku. Vše si můžete samozřejmě vyzkoušet i v tvořivé dílničce, kterou budou mít pro vás připravenou. Na webovkách www.radostvpisku.cz naleznete kromě sortimentu pro kreativní tvorbu i zajímavé články o vzniku pískování, technikách a působení barev na lidskou duši.
www.radostvpisku.cz
image001.jpg RDX Čepice
[object Object]
bez_nazvu14.jpg
b4kidz_logo_cmyk_stacked_nf.jpeg bricks4kidz

Koncept Bricks 4 Kidz® je postaven na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty. Jsou plné nápaditých témat, jako například: vesmír, stavitelství, zábavné parky atd. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her.
V Bricks 4 Kidz® zastáváme názor, že se děti nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.
www.bricks4kidz.cz/ostravajih
siwak_logo.jpg Siwak je přírodní kartáček na zuby z kořene stromu Salvadora persica. Efektivní pomůcka péče o zuby a ústní dutinu. Čistí a bělí zuby, osvěžuje dech, odbourává zubní kámen, posiluje dásně, omezuje záněty v ústech, odstraňuje plak a skvrny ze zubů, dodává zubům lesk, snižuje zápach z úst, obsahuje vitamíny a minerály. Praktický k použití kdekoli bez zubní pasty. Doporučuje Světová zdravotnická organizace.
www.siwak.cz
logo_highrez.jpg Chia Shake je prášková bezlepková směs superpotravin, která obsahuje veškeré potřebné živiny spolu s vitamíny a minerály – plně nahradí jakékoliv jídlo. Bez lepku, bez konzerantů, bez éček. Smícháte pouze s mlékem nebo vodou a vykouzlíte zdravý a lahodný koktejl.
chiashake.cz
bw.jpg BW Trade

Modely na dálkové ovládaní, házedla a další
://www.rc-m.cz/
litati.jpg Hitem letošních Vánoc je zábava. S našimi letadly si zábavu užijí úplně všichni, bez rozdílu věku či pohlaví.
www.litato.cz/
mamy.jpg Jsme nové Mateřské centrum, které má pomoci maminkám ulehčit výchovu dítěte. Pomáháme maminkám s hlídáním dětí, nabízíme řadu kurzů a také herničku pro děti s maminkou. Maminka si popovídá s ostatními maminkami a k tomu si dá třeba kávu. Pomocí mateřského centra si maminky mohou zařídit různé obchůzky, jako například úřady, lékaře a podobně a přitom bude o jejich děti skvěle postaráno.
www.mamy-sobe.cz/
pf_up.jpg Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci

Právo může být i zábava. Přijďte se přesvědčit!
www.pf.upol.cz/

HLAVNÍ PARTNEŘI FESTIVALU 2017:

Exage - reklamní agentura